Бажаєте довідатись більше? Телефонуйте! 067 602 53 17

Переваги навчання у Гімназії

 

 

.

Наші переваги:

Методики викладання розроблені спільно з фахівцями  Európsky inštitút ďalšieho vzdelávania (Словаччина)

 

Дипломовані педагоги з багаторічним досвідом та індивідуальним підходом до дітей

Поглиблене вивчення іноземних мов, економічних та правових дисциплін

 

Використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій та засобів у процесі навчання.

У Гімназії ЛУБП під час навчального процесу викладачі мають змогу використовувати такі технічні засоби: телевізори, комп’ютери, ноутбуки та мультиборд. Це дає можливість у процесі навчання:

використовувати електронні тренажери, підручники, енциклопедії;

використання ситуаційно-рольових та інтелектуальних ігор;

забезпечення дистанційної форми навчання;

створення презентацій навчального матеріалу;

здійснення зв’язку з батьками учнів та впровадження електронних журналів.

 

Інтегрованість у систему безперервного навчання Гімназія-Коледж-Бакалавратура-Магістратура-Аспірантура-Докторантура (у складі Львівського університету бізнесу та права).

ПВНЗ «Львівський університет бізнесу та права» включає в себе структурні підрозділи: Коледж ЛУБП та Гімназію ЛУБП. Ця система забезпечує безперервне навчання: Гімназія – Коледж – Університет (повна загальна середня освіта –бакалаврат – магістратура – аспірантура — докторантура).

Безперервне навчання забезпечує такі переваги:

єдність програм;

відсутність дублювання матеріалу;

плавний перехід з одного освітнього рівня на інший.

Високий рівень освіти гімназистів забезпечують викладачі Львівського університету бізнесу та права, кандидати наук, які викладають спецкурси з права та економіки.

 

Можливість для всестороннього розвитку завдяки гурткам музики, малювання, шахів

 

Зручне розташування неподалік великих транспортних розв’язок

 

За більш докладною інформацією звертайтесь за телефонами:
032 292 78 55 096 015 86 39 067 602 5317

.


Докладніше про Гімназію

Гімназія Львівського університету бізнесу та права – середній загальноосвітній навчально-виховний заклад, що забезпечує науково – теоретичну, гуманітарну, загальнокультурну підготовку обдарованих та здібних дітей відповідно до Закону України «Про освіту» та статуту Приватного вищого навчального закладу «Львівський університет бізнесу та права».

Головні завдання Гімназії:

  • забезпечення реалізації права громадян на дошкільну освіту та повну загальну середню освіту на рівні державних стандартів та поглибленого вивчення предметів;

  • розвиток особистості учня;

  • виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, рідної мови, національних цінностей українського народу та інших народів і націй;

  • виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших громадян як найвищої соціальної цінності, формування засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров’я учнів;

Навчальний план Гімназії складається з двох компонентів: державний, який визначається Міністерством освіти і науки України, і гімназійний, що визначається закладом освіти з урахуванням інтересів і побажань учнів, їх батьків, культурно – етнічних особливостей регіону.

Учні Гімназії поглиблено вивчають англійську та польську мови, основи права, економіки; факультативно —  курси технічного перекладу, макроекономіки, мікроекономіки, підприємницької діяльності, основи споживчих знань.

Педагогічні працівники самостійно добирають програми, підручники, навчальні посібники із грифом Міністерства освіти і науки України, а також науково – методичну літературу, дидактичні матеріали, педагогічні технології, що забезпечують отримання освіти на рівні державних стандартів. Вивчаючи  англійську мову, учні користуються підручниками Оксфордського університету «Upstream Click On».

Високий рівень освіти гімназистів забезпечують вчителі вищої категорії, викладачі Львівського університету бізнесу та права, кандидати наук, які викладають спецкурси з права та економіки.

Викладачі, які задіяні у навчальному процесі, використовують новітні методики навчання, різні підходи в освітній сфері. Активно використовують новітні інформаційні технології, систему дистанційного навчання, мультимедійні навчальні матеріали.

Завдяки високому професіоналізму викладачів  та використанню сучасних вимог, наші випускники мають добрі показники із ЗНО. Гімназія Львівського університету бізнесу та права входить в рейтинг п’яти шкіл м. Львова за якістю здачі зовнішнього незалежного оцінювання. Випускники Гімназії навчаються в найкращих вузах м. Львова і м. Києва, а також в університетах Польщі, Англії, США.

Формування особистості учня і розвитку творчих можливостей сприяє система виховної роботи у Гімназії:

  • культпоходи у театри, екскурсії в музеї, на виставки;

  • проведення благодійних акцій, ярмарок;

  • організація свят, театралізованих вистав за творами українських та англомовних письменників;

  • подорожі містами України та Європи.

Гімназія Львівського університету бізнесу та права забезпечує високий, заснований на академічних традиціях рівень освіти, який приваблює до навчання в її стінах.

Для докладнішої інформації звертайтесь до нас за контактними телефонами або завітайте у Гімназію Львівського університету бізнесу та права у зручний для Вас час!