Бажаєте довідатись більше? Телефонуйте! 067 602 53 17

Методичне забезпечення

Високий рівень освіти гімназистів забезпечують вчителі вищої категорії, викладачі Львівського університету бізнесу та права, кандидати наук, які викладають спецкурси з права та економіки.

Викладачі, які задіяні у навчальному процесі, використовують новітні методики навчання, різні підходи в освітній сфері. Активно використовують новітні інформаційні технології, систему дистанційного навчання, мультимедійні навчальні матеріали.

Завдяки високому професіоналізму викладачів  та використанню сучасних вимог, наші випускники мають добрі показники із ЗНО. Гімназія Львівського університету бізнесу та права входить в рейтинг п’яти шкіл м. Львова за якістю здачі зовнішнього незалежного оцінювання. Випускники Гімназії навчаються в найкращих вузах м. Львова і м. Києва, а також в університетах Польщі, Англії, США.

Педагогічні працівники самостійно добирають програми, підручники, навчальні посібники із грифом Міністерства освіти і науки України, а також науково – методичну літературу, дидактичні матеріали, педагогічні технології, що забезпечують отримання освіти на рівні державних стандартів. Вивчаючи  англійську мову, учні користуються підручниками Оксфордського університету «Upstream Click On».